seriale online

Blood Drive

Blood Drive

Online

Gatunek: Dramat , Horror , Sci-Fi , Kino samochodowe
Stacja: The CW

Opis:
Blood Drive - to amerykański serial, który zaliczany jest do kina samochodowego, czyli niskobudżetowe kino klasy ,,B”. Akcja serialu rozgrywa się w roku 1999 w postapokaliptycznej Ameryce. Świat pogrążony jest w chaosie, źródła naturalne są na wyczerpaniu, a wszystko zdaje się być pod kontrolą jednej korporacji. Porządku stara się pilnować sprywatyzowana policja, a okoliczności sprzyjają typowym degeneratom. Głowni bohaterowie to były policjant Arthur Bailey i jego partnerka Grace D’Argento. Kobieta posiada niebezpieczny charakter. Wybuchowa para bierze udział w wyścigu. Zasady są proste: uczestnicy mają codziennie do pokonania pewien odcinek, ostatni niestety żegnają się z rywalizacją i życiem. Śmiertelnym wyścig swą nazwę zawdzięcza temu, że samochody napędzane nie są benzyną, a ludzką krwią, stąd tytułowe ,,blood drive”.

Blood Drive- serial dostępny na clsbwx.com

Sezon 1

  • 2015-07-05 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.